Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik magazynu z materacami

HR International Sp. z o.o.

  • Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy pomocników przy produkcji materacy. Klient prowadzi rodzinną firmę z materacami i meblami sypialnymi.

Start zlecenia: 10.2022

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy produkcji materacy - docinanie pianek, obsługa maszyn

  • Prace magazynowe- skanowanie, zbieranie zamówień

  • Załadunek i rozładunek tirów

  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania pracodawcy

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • Wybrane osoby - uprawnienia na wózki widłowe

  • Mile widziane własne auto za wyjazd - dodatek za amortyzację

Pracodawca oferuje

  • Stawkę 11,11 euro brutto/h

  • 13 i 14 wypłatę po ciągłości 12 miesięcy zlecenia!

  • Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia

  • Długoterminową współpracę

  • Dodatek za wyjazd autem

  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych

  • Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Przewiń do profilu firmy