Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pomocnik malarza

ImpactJobO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy, różne lokalizacje, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
POMOCNIK MALARZA BEZ NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace budowlane przy szpachlowaniu, malowaniu, wykończeniach, tapetowaniu, dociepleniach
  • Ogólne prace budowlane

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11,10 euro brutto/godzina + 4 euro netto diety/ przepracowana godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne