Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Maszynisty Offsetowego

  • Zielonki-Wieś (pow. warszawski zachodni), Stare Babice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TEK Sp. z o. o.

    www.tekpolska.pl

    Firma TEK to jeden z wiodących producentów opakowań, etykiet i poligrafii reklamowej dla branży ogrodniczej. Posiadamy nowoczesną drukarnię offsetową, studio graficzne i zespół świetnych specjalistów.

    Aktualna oferta pracy:

    Miejsce pracy: Zielonki, gm. Stare Babice, pow. warszawski zachodni
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zleceń produkcyjnych
    • kontrola jakościowa arkuszy nakładowych
    • naświetlanie płyt offsetowych
    • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
    • konserwacja i drobne naprawy
    • rejestracja czynności produkcyjnych w systemie wewnętrznym

    Wymagania wobec Kandydata:

    • wykształcenie poligraficzne oraz minimum 1 rok pracy w drukarni
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pracę w zespole doświadczonych drukarzy

    CV prosimy przesyłać poprzez przycisk:

    Informujemy, iż odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

    Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TEK sp. z o.o. z siedzibą w Zielonkach przy moich danych osobowych na potrzeby uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji . Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych jest TEK sp. z o.o siedzibą w Zielonkach przy ul. Piaskowej 6, 05-082 Zielonki, gm. Stare Babice (tel: +48 22 752 92 68, e-mail: rekrutacja@tekpolska.pl). Podane dane będą przetwarzane na potrzeby obsługi procesu rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych jest dobrowolna zgoda, wyrażona przez wyraźne działanie, tj. przesłanie CV, której brak uniemożliwia uwzględnienia zgłoszonej kandydatury w procesie rekrutacji. Podane dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji, z zastrzeżeniem wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, wówczas dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego (do 25 maja 2018 r. jest nim GIODO). Do podanych danych dostęp może uzyskać dostawca poczty służbowej oraz operator telekomunikacyjny, z usług których korzysta administrator.”