Pomocnik Mechanika Samochodowego

Mazda Grupa WróbelO firmie

Mazda Grupa Wróbel

Wrocławska 51

Długołęka (pow. wrocławski)

Mazda Grupa Wróbel to ceniona i nagradzana na rynku dealerskim marka. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów osobowych. Firma Mazda Grupa Wróbel to nie tylko piękne i niezawodne samochody. To przede wszystkim ludzie z pasją, których celem jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientem.
Pomocnik Mechanika SamochodowegoNumer ref.: PMS/DŁ/20/06

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na wskazanym stanowisku, po uprzednim, gruntownym przeszkoleniu, będzie odpowiedzialna za realizację podstawowych napraw oraz obsług technicznych pojazdów.

Wymagania:

  • Minimum podstawowej znajomości budowy pojazdów samochodowych,
  • Zmysł techniczny,
  • Bardzo wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane czynności,
  • Aktywne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Dokładność, sumienność oraz wysoka estetyka pracy,
  • Chęć przyswajania nowej wiedzy oraz otwarcie na nowości,
  • Komunikatywności i doskonałej współpracy w zespole,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Sposób aplikacji

Aplikacje wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, CV lub innych dokumentach dołączonych do CV przez WTM Wróbel Sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce (55-095) przy ul. Wrocławskiej 51 na potrzeby przeprowadzenia obecnej rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy