Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest firma AA Herkules Bartosz Krala (ul. Ks. mjra Karola Woźniaka 18, 40-389 Katowice). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez AA Herkules Bartosz Krala (ul. Ks. mjra Karola Woźniaka 18, 40-389 Katowice), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez AA Herkules Bartosz Krala (ul. Ks. mjra Karola Woźniaka 18, 40-389 Katowice), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik Mechanika - Serwisanta

AA HerkulesO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy naprawie i konserwacji podestów ruchomych należących do firmy,

  • współpraca z innymi pracownikami firmy.

Nasze wymagania

  • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych

  • podstawowa znajomość mechaniki i elektryki

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku mechanika podestów ruchomych, mechanika maszyn budowlanych lub mechanika wózków widłowych

To oferujemy

  • przeszkolenie w zakresie serwisowania podestów ruchomych,

  • stałą pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę.

O nas

AA Herkules

Firma AA HERKULES specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży podestów ruchomych.

Więcej informacji o nas na naszych stronach internetowych: www.podestyruchome.pl