Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik mleczarski

  • Węgrów, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

    Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Miejsce pracy: Węgrów
    weg/h/13

    Zakres obowiązków:

    • ręczne pakowanie wyrobów gotowych w opakowania zbiorcze odpowiednie dla danego asortymentu
    • kontrola opakowań zbiorczych-kartonów i układanie ich zgodnie ze wzorem na palecie
    • zabezpieczanie palet z wyrobem gotowym  strechem, oznaczanie  palety etykietą zbiorczą
    • Przygotowywanie opakowań ( ręczne składanie kartonów,  naklejanie etykiet)
    • Obsługa urządzeń  pomocniczych do pakowania  (do klejenia kartonów, foliarka) zgodnie z obowiązującymi instrukcjami obsługi na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • Aktualna książeczka do celów sanitarno–epidemiologicznych lub chęci jej wykonania
    • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
    • Sumienność, zaangażowanie,
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Mile widziane doświadczenie w pracy  na linii produkcyjnej

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
    • Stawkę godzinową 14zł brutto
    • III zmianowy system pracy (6-14, 14-22, 22-6)
    • Opiękę Koordynatora przez cały okres zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.