Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Montera

  • Jaworzno, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tech Pomp Serwis Sp. z o.o.

    Zajmujemy się wynajmem pomp i armatury, a także świadczeniem usług dla przemysłu.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które po szkoleniu wewnętrznym dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Jaworzno

    Zakres obowiązków:

    • prace związane z montażem i demontażem systemów pompowych, rurociągów oraz armatury
    • praca w bazie sprzętowej lub w terenie, w miejscach prowadzonych projektów

    Wymagania:

    • zaangażowanie w pracę, chęć do nauki, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, pozytywne nastawienie, dynamiczność i łatwość nawiązywania kontaktów

    Oferujemy:

    • przyuczenie do zawodu, pracę w profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. w celu i zakresie niezbędnym do prowadzenia rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz.1000).

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. K. Szpotańskiego 10 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.