Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik montera rusztowań

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z ciągłym rozwojem naszego przedsiębiorstwa poszukujemy osób chętnych do przyuczenia na stanowisko pomocnika montera rusztowań.

    Oferujemy bezpłatny, tygodniowy kurs przygotowania do zawodu.

    Zakres obowiązków:

    • Montaż i demontaż rusztowań
    • Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
    • Rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami

    Oczekiwania:

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Chęć zdobycia nowych doświadczeń
    • Brak lęku wysokości
    • Dobry stan zdrowia / ogólna sprawność fizyczna
    • Odpowiedzialność i zdyscyplinowanie
    • Skrupulatność  i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego

    Proponujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość odbycia kursu przygotowawczego do zawodu pomocnika montera rusztowań i w późniejszym czasie zdobycia uprawnień montera rusztowań (polskich i holenderskich)
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
    • Transport i zakwaterowanie
    • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
    • Bogaty pakiet socjalny

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Multiserwis Sp. z o.o. (ul. Prudnicka 40 47-300 Krapkowice) w celu przeprowadzania rekrutacji ciągłej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, modyfikowania, uzupełniania, usuwania i przeglądania oraz odwołania przekazanej przeze mnie zgody. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.