Logo Pracuj.pl

Pomocnik montera urządzeń dźwigowych (wind)

BEST LIFT SPRLO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie przy kompleksowym montażu/demontażu urządzeń dźwigowych

Nasze wymagania

  • nie wymagamy doświadczenia w tej branży
  • prawo jazdy kat.B
  • język angielski/francuski w stopniu komunikatywnym mile widziany
  • dokładność, precyzja, sumienność, odpowiedzialność za powierzone mienie i sprzęt
  • przestrzeganie zasad BHP przedstawionych podczas szkolenia

To oferujemy

  • szkolenie pod okiem doświadczonych monterów umożliwiające zdobycie nowych umiejętności
  • szkolenie BHP
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie na koszt pracodawcy
  • auto służbowe do dojazdu do pracy
  • odzież ochronną oraz narzędzia do pracy
  • umowa o pracę na pełen etat lub kontrakt
  • ubezpieczenie
  • wynagrodzenie na czas okresu próbnego 1200€ netto
  • Poszukujemy osób, które chętnie zwiążą się z naszą firmą na długi czas, nie interesuje nas praca tymczasowa. Osobom zainteresowanym proponujemy zdobycie nowych umiejętności umożliwiających ciekawą i satysfakcjonującą pracę.

Pomocnik montera urządzeń dźwigowych (wind), podlaskie