Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik na produkcji - składanie małych elementów

HR International Sp. z o.o.

  • Erligheim, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy składaniu drobnych elementów. Klient prowadzi zakład produkujący wentyle i mikrowentyle magnetyczne oraz bloki przyłączeniowe (zastosowanie w wielu branżach, tj. jak medycyna, sanitariaty, maszyny drukujące i papiernicze, przemysł).

Szczegóły:

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)

Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca

Miejsce pracy: 74391 Erligheim, Niemcy

Twój zakres obowiązków

  • Montaż małych części (na siedząco lub stojąco),

  • Produkcja i kontrola modułów według instrukcji,

  • Oznaczenia i pakowanie według instrukcji.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka Niemieckiego,

  • Zręczność,

  • Dobry wzrok (części mają 9mm),

  • Sprawność fizyczna,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,

  • Możliwość długotrwałej współpracy,

  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,

  • Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu.

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Przewiń do profilu firmy