Pomocnik Operatora Bobiniarki - Maszyny Tnącej (Pracownik Produkcji)

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.O firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.

Nowy Józefów 64D

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń w obszarze produkcyjnym
  • Dbanie o wysoką jakość produktów
  • Wykonywanie powierzonych obowiązków w sposób zgodny z zasadami BHP (dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych Pracowników)

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i nastawienie na współpracę w zespole
  • Odpowiedzialne podejście do bezpieczeństwa w pracy, przestrzegania zasad dotyczących bezpieczeństwa

To oferujemy

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe oraz premie do 30%)
  • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy, który przewiduje 4 dni pracy (2 dni, 2 noce, 4 dni wolnego)- zmiany trwają po 12 h (6-18 - dzień, 18-6-noc) - dzięki czemu masz możliwość połączenia pracy z pasjami czy innymi zobowiązaniami
  • Możliwość dofinansowania nauki języka obcego w indywidualnym trybie (kursy, prywatny lektor) dla osób z działów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,
  • Dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie NNW
  • Platforma MyBenefit (każdego miesiąca wybierasz prezent np. karta Benefit Multisport, bilety do kina, teatru
  • Pakiet dodatkowych świadczeń np. świeże owoce każdego dnia, pikniki, upominki świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Grupa Amcor, do której należy Amcor Flexibles Reflex sp. z o.o. jest wiodącym globalnym przedsiębiorstwem w branży opakowaniowej. Naszym priorytetem i główną wartością jest Bezpieczeństwo. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 50 tysięcy Pracowników, w ponad 250 zakładach. W Grupie AFEMEA zatrudniamy ok 12 tysięcy Pracowników, mamy 61 zakładów i jesteśmy obecni w 22 krajach. Firma Amcor jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE).

Fabryka Amcor Flexibles Reflex to nowoczesny obiekt znajdujący się w Łodzi, przy ulicy Nowy Józefów 64D na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zakład zatrudnia ponad 450 osób, specjalizuje się w produkcji w dwóch technologiach - rotograwiura i druk flexograficzny. Naszymi Klientami są duże międzynarodowe koncerny, głównie z branży spożywczej.

Zainteresowane rozmową osoby zapraszamy do bezpośrednioego kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 502 820 919 w godz. 8.00-18.00

Pomocnik Operatora Bobiniarki - Maszyny Tnącej (Pracownik Produkcji), Nowy Józefów 64D, Polesie, Łódź