Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik operatora kotłów wysokoparametrowych

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w OlsztynieO firmie

  • Słoneczna 46, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Olsztynie

Słoneczna 46

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kotłów typu WR-25 i kotła biomasowego,

  • obsługa instalacji odgazowania wody,

  • obsługa i sterowanie systemem technologicznym,

  • obsługa urządzeń pomocniczych,

  • prace przy wykonywaniu remontów kotłów i urządzeń pomocniczych,

  • praca w równoważnym systemie czasu pracy.

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie średnie techniczne.

Mile widziane

  • odpowiednie uprawnienia kwalifikacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności organizacyjne,

  • dyspozycyjność,

  • komunikatywność.

To oferujemy

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podwyższania kwalifikacji zawodowych.