Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik operatora lasera

Zakład Usług Technicznych Jerzy KunzekO firmie

2 9003 900 brutto / mies.
  • Jarosław

    Jarosław, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek / rozładunek materiałów i wyrobów gotowych;

  • Bieżąca kontrola wytwarzanych detali;

  • Pomoc w obsłudze magazynu blach;

  • Dbałość o powierzone mienie (maszyny, przyrządy, narzędzia);

  • Wykonywanie rutynowych czynności z zakresu utrzymania ruchu maszyn i hali produkcyjnej (czynności konserwacyjne, przegląd, czynności serwisowe, sprzątanie maszyn i hali)- zgodnie z zaleceniami producenta oraz przełożonego;

  • Pomoc operatorowi lasera przy bieżących zleceniach produkcyjnych;

  • Etykietowanie detali;

  • Stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji.

  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz sprawności używanego sprzętu.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w nadgodzinach);

  • chęć do pracy, uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie: producenta maszyn dla przemysłu, realizującej zlecenia dla firm polskich i zagranicznych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych,

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek

„Zakład Usług Technicznych - Jerzy Kunzek” istnieje na rynku od 1991 roku. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń pakujących, maszyn dla przemysłu spożywczego, opakowań szklanych, maszyn dla przemysłu metalowego, urządzeń transportu wewnętrznego transportery, przenośniki, podajniki, zwrotnice.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy aby Państwa CV lub oferta współpracy zawierało poniższe oświadczenie

Na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a i b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:

• 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę mojego adresu email do celów związanych z procesem rekrutacji.

• 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę mojego numeru telefonu do celów związanych z procesem rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.