Pomocnik operatora linii produkcyjnej – produkcja rury wielowarstwowej

Tweetop Sp. z o.o.O firmie

Tweetop Sp. z o.o.

Ludowa 24

Szczecin

Firma Tweetop Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie poszukuje kandydata na stanowisko:

Głównym produktem firmy jest znany na rynku europejskim system rurowy Tweetop PERT.  System ten jest przeznaczony do wewnętrznych instalacji wodno-grzewczych i opiera się na rurach wielowarstwowych PERT II/Al/PERT II w zakresie średnic od 14 do 75 mm. Produkcja rury wielowarstwowej PERT II/Al/PERT II jest realizowana w Polsce od 2007 roku w oparciu o nowoczesny park maszynowy oraz kompletnie wyposażone zaplecze laboratoryjne. Wszystko pod nadzorem doświadczonej kadry technicznej. Tweetop Sp. z o.o. jest jedną z czterech firm w Polsce produkującą rury wielowarstwowe z wkładką aluminiową typu PERT II/Al/PERT II.

Opis stanowiska:

  • obsługa linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn i urządzeń kontroli jakości
  • konfekcjonowanie wyrobu
  • prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy pracy na linii produkcyjnej
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie ciągłym
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów/ wskaźników produkcyjnych

Firma oferuję:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • dodatkowo system premiowania oparty o wskaźniki produkcyjne do 30% wynagrodzenia brutto,
  • zgodny z kodeksem pracy system wypłat godzin nadliczbowych, nocnych, itp.,
  • szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tweetop Sp z.o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Tweetop Sp z.o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy