Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik operatora maszyn poligraficznych

Edelmann Poland Sp. z o.o. O firmie

  • 3 Maja 8, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Edelmann Poland Sp. z o.o.

3 Maja 8

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z operatorem przy obsłudze maszyn poligraficznych (drukujących, sztancujących, klejących i falcujacych)

  • Przygotowanie surowców i narzędzi potrzebnych do produkcji

  • Praca zgodnie z zasadami Lean (5S, Kaizen)

  • Dbałość i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (dla osób z mniejszym doświadczeniem oferujemy program wdrożenia do pracy)

  • Wykształcenie zasadnicze/techniczne

  • Zdolności manualne i dokładność

  • Zaangażowanie i rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie 3 zmianowym

  • Pracę w stabilnej firmie z dużymi tradycjami

  • Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę

  • Dofinansowania do wypoczynku

  • Świadczenia świąteczne

  • Dofinansowania do pakietów sportowych

  • Środy owocowe

  • Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy

Edelmann Poland Sp. z o.o.: Jesteśmy częścią Edelmann Group i liderem w produkcji opakowań kartonowych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość dostarczanych wyrobów i najnowsze procesy produkcyjne. Obsługujemy głównie klientów z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy