Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Operatora maszyn tnących CNC

  • Mysłowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa JACQUET METAL SERVICE – światowy lider w cięciu i dystrybucji stali nierdzewnych poszukuje do swojej firmy produkcyjnej JACPOL Sp. z o.o zlokalizowanej w Mysłowicach pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mysłowice

    Opis stanowiska pracy:

    Pragniemy zaoferować pracę na stanowisku operatora maszyn CNC (wycinarki laserowe, wycinarki plazmowe, piły mechaniczne, urządzenia do cięcia strumieniem wody).

    • Praca na pełny etat w trybie 2 lub 3-zmianowym w międzynarodowej firmie.

    Firma JACPOL Sp z o.o. jest centrum serwisowym grupy JACQUET METAL SERVICE

    Wymagania:

    • odpowiedzialność
    • zaangażowanie
    • łatwość w przyswajaniu wiedzy dot. obsługi maszyn CNC
    • dobra kondycja fizyczna
    • dyspozycyjność
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic z poziomu roboczego będą dodatkowym atutem w czasie rekrutacji
    • znajomość maszyn tnących oraz technologii cięcia (plazmowego, WJ, cięcia mechanicznego) mile widziana (nie jest to jednak warunek konieczny - jeżeli kandydat wykaże chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego)

    Kliknięcie w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub przesłanie w inny sposób zgłoszenia rekrutacyjnego do JACQUET Polska Sp. z o.o. , spowoduje, że JACQUET Polska Sp. z o.o. wejdzie w posiadanie Twoich danych osobowych. W związku z tym prosimy o dołączenie do CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JACQUET Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Bez tej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrzeć Twojej aplikacji. Natomiast, jeżeli chcesz również, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JACQUET Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla celów przyszłych rekrutacji.

    W związku z powyższym, informujemy ponadto, że po przesłaniu CV, Administratorem Twoich danych osobowych będzie JACQUET Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach (41-400) przy ul. Karola Miarki 36, dane kontaktowe: tel. 32 222 05 35, e-mail: [email protected] Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit a) oraz art. 6 ust. 1 lit f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

    Wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych możesz cofnąć w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem pod adresem: [email protected] Administrator może przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez niego rekrutacji. W tym celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes.

    Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje ich do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z powszechnie obowiązującego prawa.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.