Oferta pracy

Pomocnik Operatora Maszyn

Martin Bauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Witaszyczki (pow. jarociński)

    Witaszyczki (pow. jarociński), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę linii produkcyjnej zgodnie z wewnętrznymi wymogami i procedurami

  • Kontrolowanie procesu produkcji na danej linii

  • Kontrolę surowców w trakcie produkcji zgodnie z wytycznymi

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w pełnym wymiarze godzin

  • Ustrukturyzowany proces wdrożeniowy

  • Program prywatnej opieki medycznej

  • Dostęp do świadczeń z ZFŚS

Martin Bauer Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, zajmującym się skupem, przetwórstwem oraz sprzedażą produktów pochodzenia roślinnego (surowce zielarskie, herbaty, ekstrakty). Stawiamy na otwartą komunikację, innowacyjność oraz dążenie do rozwoju zawodowego naszych Pracowników.

Przewiń do profilu firmy