Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik operatora obrabiarki CNC (możliwość przyuczenia)

RV METAL sp. z o.o.

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc operatora przy obsłudze : prasy krawędziowej firmy TRUMPF, wypalarek laserowych do blach firmy TRUMPF, wypalarek laserowych do rur/profili firmy TRUMPF /BLMgietarki rur/profili trzpieniowej firmy MACRI.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • znajomość rys. technicznego,

  • znajomość obsługi komputera,

Mile widziane

  • prawo Jazdy kat B,

  • uprawnienia na wózek UDT.

To oferujemy

  • praca na 1 lub 2 lub 3 zmiany ,

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych lub weekend,

  • możliwość udziału w szkoleniach dla operatorów i programistów prowadzonych przez szkoleniowców producenta maszyn i uzyskania międzynarodowego certyfikatu,

  • umowa o pracę w formie preferowanej przez pracownika ( B2B, o dzieło, zlecenie ,etat ),

  • wynagrodzenie od 2600 do 3800 zł netto,

  • możliwość darmowego zakwaterowania w kwaterze typu „akademik”.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • nagrody za wdrożone pomysły innowacyjne pracowników

  • możliwość awansu zawodowego

Firma RVMETAL powstała w Polsce w 2007 roku. Jesteśmy firmą zajmującą się głównie kompleksową obróbką metalu w szczególności cięcie laserowe blach i rur oraz gięcie blach.

Przewiń do profilu firmy