Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Operatora - Operator procesu

  • Oborniki, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma „Destylacje Polskie” Sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oborniki

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad procesem produkcyjnym zapewniając jakość, wydajność i efektywność
    • stały monitoring punktów krytycznych i kontrolnych
    • analiza kluczowych wskaźników procesu produkcyjnego oraz proponowanie działań usprawniających
    • podejmowanie działań interwencyjnych w razie awarii,
    • współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości produkcji, minimalizacji czasu przestoju
    • ścisła współpraca z przyzakładowym laboratorium i magazynem firmy

    Wymagania:

    • średnie techniczne/ wykształcenie wyższe techniczne (technologia chemiczna lub pokrewne)
    • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
    • dobrego rozumienia zasad pracy zespołowej i zasad systemu zapewnienia jakości
    • wysokiego standardu pracy i sumienności w wykonywaniu zadań
    • umiejętność pracy i podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych w razie awarii
    • samodzielności, dyspozycyjności i operatywności
    • zdolność do pracy na wysokościach
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego/ładowarki

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
    • pracę w nowoczesnym, bardzo zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym
    • zdobywanie specjalistycznej wiedzy
    • wynagrodzenie odpowiadające stawianym i realizowanym zadaniom

    praca w ruchu ciągłym na 12. godzinnych zmianach.

    Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Destylacje Polskie Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Destylacje Polskie Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom