Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik operatora

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osób na stanowisko:

    POMOCNIK OPERATORA

    Zatudnienie bezpośrednio Przez Corning

    Miejsce pracy: Stryków

    OBOWIĄZKI:

    • Samodzielne przezbrajanie oraz obsługa maszyn produkcyjnych (po założonym czasie szkolenia i certyfikacji na /młodszego/ operatora)
    • Nadzór i kontrola procesu produkcyjnego
    • Potwierdzanie produktów oraz wypełnianie raportów zmianowych
    • Udział w ogólnozakładowych programach ciągłego doskonalenia (LEAN, Kaizen, TPM)

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnych oraz w pracy z urządzeniami przemysłowymi
    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność obsługi komputera oraz programu Excel
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
    • Bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Ozorkowa, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Łęczycy, Głowna, Piątku
    • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy - średnio 16 dni roboczych w miesiącu po 12h, wszystkie święta wolne
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu kompetencji Godziny nocne, tj. 22:00-06:00, dodatkowo płatne – dodatek w wysokości 4 zł/h brutto
    • Premia miesięczna – 10%
    • Premia za pracę w systemie równoważnym – 200 zł brutto
    • Premia roczna uzależniona od wyników firmy
    • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
    • Wysokie standardy BHP
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Polecając 5 znajomych do pracy możesz otrzymać nawet 3500 zł brutto nagrody!

    Aby wziąć udział w rekrutacji,
    wyślij CV z dopiskiem „Pomocnik Operatora”.

    Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

    Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.