Oferta pracy

Pomocnik Operatora

US PharmaciaO firmie

  • Ziębicka 40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

US Pharmacia

Ziębicka 40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie za powierzony odcinek automatycznej linii pakowania

  • Obsługiwanie maszyn pakujących na swoim odcinku linii oraz dbanie o ich dobry stan

  • W razie zapotrzebowania praca przy ręcznym pakowaniu

  • Dbanie o wymaganą efektywność pracy maszyn oraz o jakość produktu końcowego

  • Utrzymywanie porządku w strefie, czyszczenie maszyn i pomieszczeń zgodnie z procedurami higienicznymi

  • Dokumentowanie procesów zgodnie ze standardem GMP

  • Utrzymywanie standardów pracy zgodnie z np. 5S, TPM

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie średnie techniczne oraz zdolności techniczne i manualne

  • Jesteś gotowy/a do nauki nowych procesów produkcyjnych

  • Łatwo się komunikujesz i umiesz współpracować w zespole

  • Jesteś gotowy/a do pracy na trzy zmiany

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w obsłudze i konserwacji maszyn pakujących lub poligraficznych

  • Posiadasz aktualną książeczkę sanepidu

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Rynkowe wynagrodzenie wraz z atrakcyjną premią miesięczną – zawsze na czas

  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy są wolne

  • Przyjazne warunki pracy w strefie produkcyjnej – klimatyzowane, czyste pomieszczenia, dbałość o bezpieczeństwo i komfort Pracownika

  • Pracę w zgranym zespole, w którym wszyscy się znają

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, do wyboru: karta Multisport, karta sportowo-kulturalna lub dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne