Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik - operatora wycinarki laserowej

Demark Sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń zgodnie z planem pracy

  • Dbanie o wysoką jakość produktów

  • Współpraca z magazynem

  • Przygotowywanie materiałów do procesu wycinania

  • Transport i przygotowywanie elementów do wysyłki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych

  • Dobra organizacja pracy

  • Sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

  • Praca w systemie dwuzmianowym

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego i suwnicy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę