Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik - Pracownik Szalunkowy

Bomet Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • czyszczenie systemów szalunkowych

  • pomoc w zalewaniu form betonem

  • pomoc w układaniu zbrojeń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w ogólnych pracach fizycznych

  • brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych

  • własne auto mile widziane (dodatek do przejazdów)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie godzinowe na europejskim poziomie

  • darmowe mieszkanie (w pełni wyposażone)

  • możliwość pracy ok.200 godzin w miesiącu

  • dodatek 0,20€ do przejazdów własnym autem

  • 50,00€ dodatku na podróż z Polski do Niemiec

  • powroty do Polski co 5/6 tygodni na 1 tydzień

  • premie za polecenie pracownika 150,00€

  • odzież roboczą

  • możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku na dziecko

  • darmowe szkolenia i możliwość awansu zawodowego

O nas

Do naszego zespołu zatrudnimy pracowników do prac związanych z prefabrykacją elementów betonowych, lub czyszczeniem systemów szalunkowych. Każdy kandydat będzie przeszkolony w zakresie prac, więc nie wymagamy doświadczenia w podobnych pracach. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.