Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik prefabrykatora – prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

ESPE Instalacje Elektryczne

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zbąszyńska 3B

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa podstawowych narzędzi i elektronarzędzi

  • terminowa realizacja powierzonych zadań

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy

  • systematyczność i wysoka estetyka wykonywanych rozdzielnic

  • prawo jazdy kat.B

  • gotowość do krótkich (2-3 dniowych) delegacji w celu dostawy i montażu wyprodukowanych rozdzielnic

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie u pracodawcy gwarantującego najwyższe standardy pracy

  • praca w największym warsztacie prefabrykacyjnym w Łodzi

Etapy rekrutacji

  • CV i list motywacyjny

  • Rozmowa z managerem

  • Spotkanie i omówienie szczegółów współpracy

Nasza firma powstała z wrodzonej przedsiębiorczości i osobistej pasji właściciela - Pawła, który w naturalny sposób poszukiwał osób równie zaaangażowanych w swoją pracę. W ten sposób powstał zespół specjalistów - pasjonatów, do którego możesz dołączyć.

Wierzymy, że praca, jeśli jest dobrze dopasowana, może przynosić dużą satysfakcję Tobie, dużą wydajność Twojemu Zespołowi, a Firmie kolejnych zadowolonych Klientów.

Wiemy, że firma musi cały czas się uczyć i rozwijać, aby wyprzedzać konkurencję. Wiedza firmy to wiedza jej pracowników, dlatego zależy nam na osobistej potrzebie samodoskonalenia naszych pracowników. Z takimi ludźmi chemy współpracować i osiągać wyznaczone cele!

Przewiń do profilu firmy