Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik Produkcji

Minda KTSN Plastic and Tooling Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Glinki 144B, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Minda KTSN Plastic and Tooling Solutions Sp. z o.o.

Glinki 144B

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie planu produkcyjnego na danej zmianie,

  • obsługa centralnego zasypu tworzywa, zasypywanie tworzywa do suszarki, maszyny – zgodnie z ustalonymi parametrami,

  • dostarczenie opakowań do produkcji,

  • zsypywanie tworzywa z leja oraz suszarek po zakończeniu produkcji,

  • czyszczenie suszarek i leja,

  • przygotowanie i opieka nad młynkami używanymi przy produkcji,

  • czyszczenie młynków i dbanie o to, aby były wykorzystywanie podczas produkcji,

  • kontrolowanie i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • identyfikację, rozwiązywanie i zgłaszanie problemów technicznych,

  • zapewnienie porządku na hali produkcyjnej, przy maszynach oraz maszyn na danej zmianie produkcyjnej zgodnie z zasadami systemu 5S,

  • minimalizację odpadów tworzyw sztucznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: zawodowe lub średnie,

  • umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność,

  • gotowość do pracy na trzech zmianach od poniedziałku do piątku,

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy/suwnice.

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • stabilne zatrudnienie

  • bogaty pakiet socjalny

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • pracę w oparciu o nowoczesne technologie umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Minda KTSN Plastic and Tooling Solutions Sp. z o. o w związku z dynamicznym rozwojem i połączeniem z Eissmann Group Automotive - wiodącym międzynarodowym producentem wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych do branży automotive, poszukuje kandydatów do pracy.

Przewiń do profilu firmy