Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik produkcji - magazynu gier planszowych i puzzli

Grupa Progres

19,70 brutto / godz.
  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja elementów;

  • pomoc przy taśmie produkcyjnej;

  • składanie części gier;

  • etykietowanie.

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (3 zmiany - 6-14,14-22,22-6).

Pracodawca oferuje

  • stawkę godzinową - 19,70zł brutto/h (dla uczniów i studentów to 19,70zł na rękę);

  • wolne weekendy;

  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy