Ta oferta pracy jest nieaktualna od 446 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik produkcji - pakowacz

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 02.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz ochotę na nowe wyzwania? W Nagel-Group każdego dnia wraz z 11 tysiącami pozostałych pracowników przyczyniasz się do tego, aby produkty spożywcze z zachowaniem odpowiedniej temperatury trafiały punktualnie we właściwe miejsce do blisko 500 milionów konsumentów w całej Europie. Mamy ponad 100 oddziałów, więc na pewno znajdziesz nas w swojej okolicy. Łącz z nami świat produktów spożywczych.

    Pomocnik Produkcji / Pakowacz
    Miejsce Pracy: Niemcy
    Zakres obowiązków:
    • prace magazynowe, praca przy taśmie produkcyjnej
    • pakowanie produktów spożywczych
    • kontakt z żywnością

    Wymagania wobec kandydata:

    • doświadczenie w pracy w halach magazynowych na produkcji lub przy pakowaniu towaru
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • gotowość do pracy przy produktach spożywczych
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
    • atutem będzie też posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu na dojazdy do pracy

    Nasza oferta obejmuje:

    • długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym pakietem socjalnym
    • możliwość odpłatnego zakwaterowania
    • pomoc przy zameldowaniu w Niemczech
    • dodatek za pracę w nocy
    • ochronną odzież roboczą

    Aplikacje zawierające CV proszę składać poprzez przycisk aplikowania.

    Nagel Inhouse Logistics Services GmbH
    Friedrich-Menzefricke-Str. 6
    D-33775 Versmold                                                                             www.nagel-group.com