Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik produkcji - pakowacz

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 19.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz nowych wyzwań? W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla więcej niż 500 milionów klientów w całej Europie, z zachowaniem odpowiedniej temperatury. Z ponad 130 lokalizacjami w Europie jesteśmy napewno w Twoim zasięgu. Połącz razem z nami świat artykułów spożywczych.

    Obecnie na terenie Niemiec poszukujemy osoby na stanowisko:

    Pomocnik Produkcji / Pakowacz
    Twoje obowiązki
    • prace magazynowe, praca przy taśmie produkcyjnej
    • pakowanie produktów spożywczych (kawa, orzechy, słodycze)

    Nasze oczekiwania

    • doświadczenie w pracy w halach magazynowych na produkcji lub przy pakowaniu towaru
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
    • atutem będzie posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu na dojazdy do pracy

    Oferujemy

    • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
    • możliwość odpłatnego zakwaterowania
    • możliwość odbycia kursu oraz otrzymania niemieckich uprawnień na wózki widłowe

    Czekamy na Twoją aplikację!

    Wszystkie wymagane dokumety prosimy przesłać za pomocą  aplikacji on-line, załączając informację o spodziewanej wysokości wynagrodzenia oraz najwcześniejszej możliwej dacie rozpoczęcia pracy. Kliknij "aplikuj" - tylko 3 minuty do nowej pracy.

    Lokalizacja: Całe Niemcy, w zależności od kwalifikacji.

    Nagel-Group I Nagel Inhouse Logistics Service GmbH
    Friedrich-Menzefricke-Straße 6
    33775 Versmold                                                                            www.nagel-group.com