Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik produkcji palet

HR International Sp. z o.o.

  • 07806 Weira (okolice Erfurt), Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko produkcyjne.

Firma zajmuje recyklingiem tworzyw sztucznych i jednocześnie produkuje palety i skrzynki wykorzystywane w branży spożywczej i transporcie. .

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie gotowych produktów z maszyny (palety różnej wielkości),

  • gratowanie (usuwanie ostrych krawędzi),

  • nadzór nad maszyną, zgłaszanie powstałych usterek.

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do zatrudnienia w systemie zmianowym,

  • mile widziane doświadczenie produkcyjne.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie zarówno w krótkim jak i długoterminowym okresie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do wypłaty,

  • darmowe zakwaterowanie podczas zatrudnienia,

  • możliwość wyjazdu z kimś znajomym,

  • dodatek do każdego wynagrodzenia za wyjazd własnym samochodem,

  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych,

  • możliwość skorzystania z darmowego kursu języka niemieckiego.