Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik produkcyjny - Operator maszyn

Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. Sp. j.O firmie

Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. Sp. j.

Wyzwolenia 54

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

Szukasz pracy gdzie możesz się rozwinąć, przyjdź do nas, podpisz umowę, przejdź szkolenie i zostań operatorem maszyn. Nie masz doświadczenia w branży, nie pracowałeś nigdy do tej pory, nie obawiaj się, nauczymy Cię nowego zawodu.

Nasze wymagania

Mamy jedno podstawowe wymaganie chęć do pracy. Jeżeli będziesz zaangażowany w pracę już po kilku miesiącach możesz zostać operatorem maszyn drukujących.

Zapewniamy bezpłatne dojazdy do pracy oraz finansujemy częściowo posiłki dla pracowników, które oferuje zakładowa kantyna.

Zapraszamy serdecznie 

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • płaca zasadnicza na start od 3 500,00 brutto (plus dodatki ok.22%)

  • po awansie na stanowisko operatora maszyn wzrost wynagrodzenia ok 10%

  • bezpłatne dojazdy do pracy z 5 kierunków (Bolesławiec, Zgorzelec, Iłowa, Pieńsk, Lubań).

  • dofinansowanie do posiłków serwowanych przez zakładowa kantynę.

  • forma zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów