Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Produkcyjny

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ELSTAR powstała w 1984 roku w Poznaniu, początkowo specjalizując się w obróbce skrawaniem i ślusarstwie. Obecnie jest wiodącym producentem profili i konstrukcji aluminiowych w Polsce.

    Współpracuje z firmami z branży wystawienniczej, licznymi agencjami reklamowymi i eventowymi, oferując kompleksową obsługę oraz bogatą ofertę profili aluminiowych, konstrukcji wystawienniczych, stoisk targowych, reklam wizualnych, kasetonów, standów itp.,  a także wykładzin eventowych.
    Wieloletnie doświadczenie w sektorze pozwala zespołowi ELSTAR sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej grupy odbiorców zarówno z kraju jak i z zagranicy. Firma zajmuje się także realizacją projektów niestandardowych, nietypowych i spawanych zgodnie z życzeniem klientów. Urzeczywistnienie tych projektów było wielokrotnie źródłem obopólnej satysfakcji z osiągniętych rezultatów.
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • wspieranie pracowników produkcji i operatorów maszyn
    • przycinanie, szlifowanie elementów aluminiowych i stalowych
    • szlifowanie i pakowanie gotowych części
    • czyszczenie, pakowanie zleceń
    • przygotowanie paczek na wysyłkę

    Wymagania:

    • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych produktów
    • dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • motywacja i chęć do pracy
    Mile widziane:
    • prawo jazdy kat. B

    Nasza oferta:

    • praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy
    • terminowa wypłata wynagrodzenia
    • stabilność zatrudnienia, umowa o prace po okresie próbnym
    • przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy
    • miła atmosfera pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.