Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pomocnik produkcyjny - pralnia

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Proste, pomocnicze prace na produkcji w zautomatyzowanej pralni

  • Układanie, rozwieszanie, sortowanie odzieży / tekstyliów

  • Pakowanie towaru

  • Inne powtarzalne prace niewymagające doświadczenia ani znajomości języków obcych

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane grupy / pary mobilne (!) - własny samochód używany jest tylko w celu dojazdów do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania

  • KAŻDA PARA/GRUPA MIESZKA ORAZ PRACUJĘ RAZEM NA TEJ SAMEJ ZMIANIE (!)

  • Znajomość języka oraz doświadczenie nie jest wymagane

  • Brak ograniczeń wiekowych

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na bazie niemieckiego prawa pracy i płacy, z gwarantowaną (pełnoetatową) ilością godzin

  • W PEŁNI DARMOWE ZAKWATEROWANIE! (każda para/grupa mieszka i pracuje razem!)

  • Stabilne miesięczne wynagrodzenie (wypłacane do "10-tego")

  • Możliwość wzięcia zaliczki w 1 miesiącu

  • System dodatków godzinowych oraz premii (np. za pracę w dziale Schmutzseite)

  • 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)

  • Stałe wsparcie polskojęzycznego opiekuna projektu

  • Dodatkowa prywatna opieka medyczna

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako: Pracownik fizyczny (pomocnik)

Przewiń do profilu firmy