Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik przy Załadunku Drewna

  • pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECCO WOOD jest jednym z największych dostawców drewna, biomasy i produktów drzewnych w Europie Środkowo - Wschodniej. Dzięki wizjonerom kierującym całym zespołem i wyznaczającym strategię rozwoju, spółka ECCO WOOD jest najbardziej innowacyjną firmą w zakresie rozwiązań transportowych w tej branży. Firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów w segmencie dostaw drewna oraz materiałów sypkich. Realizuje dostawy we wskazanym przez klienta terminie oraz we wskazane miejsce. Oferuje rozwiązania, które pozwalają na szybkie, terminowe i najtańsze zaopatrzenie zakładów w surowiec.

    Miejsce pracy: północna Polska

    Oferta dotyczy pracy fizycznej przy załadunku drewna na pociągi w pobliżu miejscowości Rytel, Chojnice oraz w innych lokalizacjach na terenie północnej Polski (wymagana mobilność, gotowość do wyjazdów) . Mile widziane zgłoszenia od 2-3 osobowych ekip.

    Zadania:

    • Zabezpieczenie ładunku na wagonach (spinanie drewna pasami).
    • Poprawienie wskazanych nieprawidłowości w załadunku towaru.
    • Utrzymywanie porządku w miejscu załadunku (rampy kolejowe).
    • Wykonywanie innych zadań przy załadunku, zlecanych przez koordynatora.

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy fizycznej w w miejscach załadunku pociągów na obszarze północnej Polski.
    • Prawo jazdy kat. B
    • Rzetelność, solidność, dokładność.
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i odpowiedzialność.

    Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze zadań.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzyste warunki zatrudnienia.
    • Samochód służbowy dla ekipy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.