Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Serwisanta

  • Imielin, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Imielin
    b1

    Opis stanowiska pracy:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prostych prac warsztatowych, czyszczenie i malowanie oraz wymianę niektórych elementów remontowanych maszyn (wycinarki laserowe). Praca o charakterze wyjazdowym, delegacje przede wszystkim w kraju, sporadyczne delegacje zagraniczne.

    Wymagania

    • Konieczne prawo jazdy kat. B.
    • Mile widziane wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie np. w utrzymaniu ruchu.
    • Mile widziana znajomość hydrauliki, pneumatyki, umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych.
    • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.