Pomocnik Serwisanta Kontenerów Chłodniczych - możliwość przyuczenia

RADUNIA-CONTAINERS K.PICH & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Ku Ujściu 25
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

RADUNIA-CONTAINERS K.PICH & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Ku Ujściu 25

Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Przegląd i serwis układów chłodniczych w kontenerach
  • Przegląd i serwis układów elektrycznych w kontenerach
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy oraz klientami

Wymagania:

  • Duże zdolności manualne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych lub w branży chłodniczej
  • Mile widziane uprawnienia SEP i F-GAZ

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość przyuczenia
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne zarobki dostosowane do umiejętności

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy