Pomocnik serwisanta na dziale oświetlenie

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 25.10.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 24.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    topopis

    Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko
    Miejsce pracy: Kraków
    Skawina ul Hałacińskiego 21

    Obowiązki:

    • montaż oświetlenia na ekspozycji
    • doraźne prace remontowe

    Wymagania:

    • wysokie zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
    • odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
    • dobra komunikatywność
    • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
    • kultura osobista i przyjazne nastawienie do ludzi

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pensję zasadniczą i atrakcyjny system nagród
    • praca od poniedziałku do piątku
    • rozwój osobisty
    • środowisko pracy w zgranym zespole, a w ślad za tym dobrą atmosferę w pracy
    • wsparcie ze strony przełożonych i kolegów
    • stałą pracę na pełny etat - praca stacjonarna w salonie

    Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną markę rynkową firmy MAX-FLIZ,
    prześlij CV wraz ze zdjęciem klikając Aplikuj.

    Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową - www.max-fliz.com.pl

    bottom
    Wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie i zbieranie moich danych osobowych przez Firma Handlowa MAX-FLIZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków, - w celu udziału w rekrutacji.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.