Logo Pracuj.pl

Pomocnik ślusarza - spawacza

GRUPA BARTOM sp. z o.o.O firmie

4 500–6 500
brutto / mies.
  • Babice Nowe (pow. warszawski zachodni)
    Babice Nowe (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy osobę na stanowisko spawacza-ślusarza.

Do Twoich obowiązków początkowo będzie należeć głównie pomoc w procesie konstrukcji maszyn przemysłowych

(czyli miedzy innymi):

spawanie,

segregacja oraz przygotowywanie detali,

szlifowanie,

montaż końcowy

Nie narzucamy sztywnych zakresów wykonywanych obowiązków, w perspektywie istnieje możliwość przyuczenia zarówno do prac spawalniczo konstrukcyjnych związanych z mechaniką maszyn, jak również do pomocy przy ich projektowaniu w środowisku CAD oraz prac z zakresu automatyki przemysłowej. Możliwa jest także nauka pracy na maszynach tokarsko-frezerskich.

Nasze wymagania

Wymagania:

Poszukujemy osób pracowitych, odpowiedzialnych, chętnych do samodoskonalenia i rozwoju, posiadających zdolności manualne (jesli czegoś nie umiesz to u nas sie nauczysz)

Mile widziane umiejętności:

czytania rysunku technicznego,

spawania

prawo jazdy kategorii B

uprawnienia spawalnicze

To oferujemy

Gwarantujemy:

stabilne zatrudnienie,

system premiowy,

możliwość nieograniczonego rozwoju.

O nas

Jesteśmy producentem maszyn przemysłowych, skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu urządzeń wspomagających produkcję związaną ze spawalnictwem w dużych firmach. Notujemy dynamiczny rozwój i wciąż poszerzamy zakres wykonywanych prac. Stawiamy na produkcję dużych maszyn specjalistycznych dla szerokiego spektrum odbiorców zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Przykładowe maszyny z naszego portfolio:

www.grupa-bartom.com.pl

Pomocnik ślusarza - spawacza, Babice Nowe (pow. warszawski zachodni)