Oferta pracy

Pomocnik Spawacza

Sztopkanel sp. z o.o.O firmie

  • Rumia

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Firma SZTOPKANEL sp z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się regeneracją przez napawanie części stalowych to jest szyn i rozjazdów kolejowych i tramwajowych na terenie całego kraju.

POMOCNIK SPAWACZA (bez uprawnień)

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku pomocnik spawacza (napawacza)

Miejsce pracy: cała Polska (praca w delegacji) w dwu- lub trzyosobowych grupach.

Wymagania:

  • kategoria prawo jazdy B  - mile widziane C
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o uregulowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę na pełnym etacie
  • w delegacji zapewniamy diety, noclegi, dojazdy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • oferujemy uzyskanie uprawnień spawacza elektrycznego
  • regularne kursy i szkolenie podnoszące kwalifikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy