Logo Pracuj.pl

Pomocnik sprzedawcy

NEONET S.A.O firmie

  • Kobyłka
    Kobyłka, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc całej załodze, czyli Doradcom Klienta i Kierownikowi Sklepu w realizacji bieżących zadań wspierających funkcjonowanie sklepu
  • pomoc w przyjęciu i rozładunku towaru, umieszczanie go na półkach zgodnie obowiązującymi standardami firmy
  • utrzymanie na sklepie czystości i porządku
  • dokonywanie prawidłowej ekspozycji materiałów przed akcjami promocyjnymi

Nasze wymagania

  • jesteś pasjonatem elektroniki, chętnym poznawania coraz to nowszych technologii
  • wyzwania działają na Ciebie motywująco i dążysz do ich realizacji
  • wiążesz swoją dalszą karierę zawodową z branżą elektroniczną lub po prostu ze sprzedażą
  • jesteś zmotywowany, nie umiesz „usiedzieć w jednym miejscu” i zarażasz swoim pozytywnym podejściem innych :)

To oferujemy

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie na lipiec/sierpień
  • rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje
  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • pakiet benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med
  • rabaty pracownicze
  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Pomocnik sprzedawcy, Kobyłka