Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik stolarza

DREWMEX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2325 brutto / godz.
  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Układanie oraz sortowanie drewna

  • Obróbka drewna

  • Obsługa podstawowych narzędzi stolarskich

  • Przycinanie elementów z drewna

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć zdobywania nowych umiejętności

  • Prawy jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie motywacyjne

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Firma DREWMEX zatrudni pracownika bez kwalifikacji do pomocy w składzie drewna.

Kontakt: 604 569 659

Przewiń do profilu firmy