Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Bose-Instal Sp. z o.o.

Pomocnik Wiertacza

Bose-Instal Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy wykonywaniu odwiertów pod pompy ciepła(praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych)

  • system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień

  • wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do siedziby firmy (Czerwona Niwa koło Sochaczewa)

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat B

  • nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie

  • podjęcie pracy ”od zaraz”

  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie naszej firmy oraz w delegacji na kwaterach.

  • bezpłatny pakiet medyczny medicover

  • nielimitowany dostęp do internetu

  • możliwość rozwoju osobistego (awans na wiertacza)

Specjalnością firmy BOSE-INSTAL z województwa mazowieckiego, są odwierty pionowe pod pompy ciepła, które wykonujemy na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje