Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnika drukarza

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 01.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drukarnia Engas drukuje w arkuszowej technologii offsetowej. Specjalizujemy się w produkcji opakowań i etykiet z tektury litej, uzupełnioną produktami z papieru i kartonu. Stosujemy certyfikowany System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001, oraz standardy GHP/GMP. Produkujemy opakowania dla dużych przedsiębiorstw i koncernów, a także MŚP.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Komorowice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • transport palet z kartonem i papierem (wózki paletowe)
    • pobieranie z magazynu materiałów potrzebnych w procesie drukowania
    • bieżącą kontrolę drukowanych pozycji
    • mycie podzespołów drukujących
    • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

    WYMAGANIA

    • dyspozycyjność – praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku
    • zmysł techniczny
    • umiejętność szybkiego uczenia się

    OFERUJEMY

    • umowę na czas nieokreślony
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia wynagrodzenie początkowe (3000 zł brutto)
    • pracę w młodym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj
    wraz z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENGAS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. M. Grażyńskiego 351, w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego."

    Administratorem Państwa danych osobowych jest ENGAS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. M. Grażyńskiego 351.

    Dane Pani/Pana będą przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Nie będą udostępniane innym podmiotom ani przekazywane do państw trzecich. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwia realizację celów, dla których dane zostały udostępnione. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, sprostowania oraz ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.