Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Port Operations Coordinator

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla Naszego Klienta - lidera w dziedzinie transportu i spedycji, do oddziału w Gdańsku, poszukujemy:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    GD/POC

    Zadania:

    - Zapewnienie optymalnego poziomu wypełnienia kontenerów na statku,

    - Kontrola przepływu ładunku od bookingu do wydania w terminalu,

    - Koordynacja procesu logistycznego oraz zarządzenie niezbędnymi danymi na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

    - Wspieranie Koordynatorów Eksportu w bieżących procesach spedycyjnych.

    Wymagania:

    - Roczne doświadczenie w logistyce mile widziane,

    - Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki logistyczne,

    - Dobra znajomość języka angielskiego, min. poziom B2,

    - Bardzo dobra znajomość MS Excel,

    - Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

    - Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

    Oferujemy:

    - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowych strukturach firmy,

    - Ciekawą ścieżkę rozwoju,

    - Prywatną opiekę medyczną,

    - Kartę sportową,

    - Pakiet socjalny,

    - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl