Portfolio Assistant M/F

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2019-06-18
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-07-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    John Deere jest wiodącym producentem sprzętu rolniczego na świecie. Firma znana jest z jakości i niezawodności swoich produktów i oferowanego wsparcia dla klientów. W John Deere od samego początku stajesz się ważną częścią naszego zespołu i zyskujesz wszechstronne możliwości rozwoju. Podejmując się zadań i pracy nad własnymi projektami można poszerzyć własne kompetencje zawodowe i osobiste. Ponadto kierownicy oraz współpracownicy zapewnią niezbędne wsparcie i doradztwo w realizacji codziennych wyzwań.

    John Deere Financial
    jest częścią John Deere, która oferuje usługi finansowania maszyn i urządzeń rolniczych. Celem programu jest pomoc Klientom w nabyciu maszyn naszej marki na atrakcyjnych warunkach dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych gospodarstw.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem John Deere Financial w Polsce poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań
    Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest wsparcie usług portfelowych
    (detalicznych, maklerskich) w John Deere Financial.

    Zakres zadań:

    • Wsparcie i kontrola przepływów gotówkowych w portfelu klientów w Europie
    • Zapewnienie właściwego księgowania oraz uzgodnienia przepływów pomiędzy krajami
    • Uczestnictwo w comiesięcznych zamknięciach w US GAAP
    • Wsparcie oraz udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych procesów/projektów
    • Wsparcie w zewnętrznym i wewnętrznym audycie
    • Przygotowywanie, analizowanie i doskonalenie raportów zarządczych oraz finansowych/księgowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie w zakresie finansów/rachunkowości
    • Znajomość i zrozumienie zasad rachunkowości
    • Rzetelność, dokładność i konsekwencja w działaniu
    • Zdolność do pracy pod presją czasu
    • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)
    • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Przyjazne, komfortowe środowisko pracy
    • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów
    • Elastyczne godziny pracy
    • Duże możliwości rozwoju w ramach organizacji
    • Przyjazną atmosferę pracy w ramach globalnej etycznej kultury organizacyjnej
    Dlaczego warto?

    Zajrzyj na naszą stronę internetową www.deere.pl oraz do zakładki Kariera.

    Jak aplikować?

    Kliknij tutaj, znajdź interesującą Cię ofertę pracy i aplikuj załączając swoje CV oraz LM.