Oferta pracy

Portfolio Manager

Dronn.com Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Gdyby porównać naszą firmę do lotniska dział Traffic pełni podobną rolę do wieży kontroli lotów. Portfolio Manager to osoba w dziale Traffic, która jest odpowiedzialna za codzienną koordynację wszystkich aspektów związanych z ruchem obsługiwanym przez nasze robotyczne call center. Zakres odpowiedzialności obejmuje koordynację testów nowych kampanii, bieżące monitorowanie ruchu, komunikację z klientami, aż po analitykę wolumenów poszczególnych procesów i syntetyczne raportowanie.

Zakres obowiązków

• pełnienie roli kontaktu operacyjnego dla klientów od momentu ostatniej fazy wdrożenia kampanii przez cały okres współpracy

• odpowiedzialność za kontakt z klientami na ostatnim etapie wdrożenia dotyczący przede wszystkim parametryzacji i integracji kampanii, m.in. w zakresie koordynacji testów nowych kampanii przez klientów

• uruchamianie i monitorowanie kampanii produkcyjnych

• rozwiązywanie z klientami bieżących problemów, np. dotyczących importu rekordów do zasilenia kampanii

• dystrybucja specjalistycznych pytań klientów do odpowiednich działów w firmie

• prowadzenie analiz ilościowych dotyczących realizacji kampanii w czasie i współpraca z działem sprzedaży w obszarze customer success

• prowadzenie syntetycznej analityki m.in. w związku z współpracą z działem Robo Experience nad wyszukiwaniem potencjalnych problemów dialogowych voicebotów.

Nasze wymagania

  • gotowość do utrzymania wysokiej efektywności w okresach nadmiarowej ilości zadań

  • wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • rozumienie podstawowych zagadnień dotyczących integracji systemów IT, jak API, VPN, etc.

  • doświadczenie w przeprowadzaniu analiz ilościowych i ich raportowaniu

  • umiejętność metodycznego, systematycznego działania w wielu wątkach równocześnie.

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • doświadczenie z pracy z klientami Enterprise

  • doświadczenie przy budowaniu produktów IT.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia

  • Swobodne, mało uregulowane środowisko pracy z zaangażowanymi ludźmi

  • Dużą niezależność i wpływ na otoczenie

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dronn.com Sp. z o.o.

W Dronn.com budujemy i wdrażamy zautomatyzowane kampanie kontaktu z klientami z wykorzystaniem botów konwersacyjnych dla największych polskich firm. Jesteśmy pasjonatami technologii i komunikacji dumnymi z tego, że kształtujemy nową rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy

Wymagamy:

  • Komfortowych warunków do pełnoetatowej pracy zdalnej - jesteśmy i pozostaniemy remote-only

  • Przed przystąpieniem do rozmów bardzo ważne jest dla nas zrozumienie dlaczego zainteresowałeś/aś się pracą u nas i jakie masz doświadczenia, które będą cenne w realizacji obowiązków opisanych w tym ogłoszeniu. Prosimy w związku z tym o napisanie listu motywacyjnego lub nagranie filmiku i wklejenie linku do ogłoszenia.