Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Portier

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

  • Orląt Lwowskich 3, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Orląt Lwowskich 3

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie sal na potrzeby wydarzeń odbywających się w hotelu,

  • prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz hotelu,

  • monitoring obiektu i jego otoczenia,

  • monitoring stanu urządzeń w hotelu,

  • drobne naprawy sprzętu hotelowego (w pokojach, w łazienkach).

  • Praca na tym stanowisku wiąże się z ciągłą aktywnością - głównie w porze nocnej.

  • Jeśli lubisz być zajętym, lubisz porządkować, układać - jednym słowem - działać, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Nasze wymagania

  • możesz i chcesz pracować w porze nocnej,

  • jesteś dokładny, zaangażowany i umiesz dobrze zorganizować swoją pracę,

  • nie ma przeciwskazań, abyś pracował fizycznie,

  • jesteś osobą otwartą na kontakt z drugim człowiekiem.

Mile widziane

  • masz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • jasne zasady współpracy,

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę na 1/2 etatu lub w innym niepełnym wymiarze godzin,

  • dofinansowanie do opieki medycznej,

  • wsparcie aktywności sportowej - dofinansowanie Karty MultiSport,

  • zapewnienie odzieży służbowej, o której pranie i prasowanie dbamy my.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • posiłki dla pracowników

  • dodatki świąteczne

  • dodatek okolicznościowy (ślub, narodziny dziecka)

Choć pracujemy w 11 różnych miastach, w ramach sieci Qubus Hotel łączy nas jedno: troska o to, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Kontakt z Gośćmi to zetknięcie się z innymi kulturami, językami i zwyczajami. Dzięki temu możemy poczuć, że Hotel to cały świat w pigułce, a nasza praca nie jest nudna! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy Gościom usługi wysokiej jakości. Możemy to robić dzięki środowisku pracy, jakie tworzymy. W Qubus Hotel stawiamy m.in. na zaangażowanie i rozwój, a we wzajemnej współpracy kierujemy się zasadami Fair play.

Przewiń do profilu firmy