Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Portier

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.04.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Q Hotel Plus Katowice

Q Hotel Plus Katowice to młoda, dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli. Do naszej hotelowej rodziny należą dwa hotele mieszczące się w Krakowie oraz hotele we Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Portier

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie
Opis stanowiska:
  • obsługa gości w zakresie transportu bagaży, odstawianie samochodów na parking
  • współpraca z działem recepcji, pomoc w obsłudze gości, reagowanie na potrzeby gości
  • prace porządkowe na terenie hotelu
  • przygotowywanie sal konferencyjnych, ustawianie stołów, krzeseł
  • monitoring hotelu
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 7.00-19.00, 19.00-7.00
  • znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kulturę osobista, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w gronie profesjonalistów
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci QHotel

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Katowice Q Hotel Sp. z o.o. Sp. k.  z siedzibą w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.