Ta oferta pracy jest nieaktualna od 414 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Portier

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-04-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Q Hotel Plus Katowice

    Q Hotel Plus Katowice to młoda, dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli. Do naszej hotelowej rodziny należą dwa hotele mieszczące się w Krakowie oraz hotele we Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

    Portier

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie
    Opis stanowiska:
    • obsługa gości w zakresie transportu bagaży, odstawianie samochodów na parking
    • współpraca z działem recepcji, pomoc w obsłudze gości, reagowanie na potrzeby gości
    • prace porządkowe na terenie hotelu
    • przygotowywanie sal konferencyjnych, ustawianie stołów, krzeseł
    • monitoring hotelu
    Wymagania:
    • wykształcenie minimum średnie
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym 7.00-19.00, 19.00-7.00
    • znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • wysoka kulturę osobista, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w gronie profesjonalistów
    • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci QHotel

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Katowice Q Hotel Sp. z o.o. Sp. k.  z siedzibą w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.