Logo Pracuj.pl

Portier-Pracownik ds.Technicznych

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Dworcowa 27

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z pracownikami recepcji w zakresie obsługi Gości
  • przygotowanie sal na potrzeby wydarzeń odbywających się w hotelu
  • prace porządkowe w hotelu i jego otoczeniu
  • drobne naprawy sprzętu hotelowego (w pokojach, w łazienkach)
  • drobne prace remontowe (malowanie, tapetowanie, wymiana silikonów)

Nasze wymagania

  • cieszy Cię majsterkowanie, umiesz malować i tapetować
  • jesteś dokładny, zaangażowany i umiesz dobrze organizować swoją pracę
  • nie ma przeciwwskazań, abyś pracował fizycznie
  • jesteś gotowy do pracy zmianowej, głównie w godzinach wieczornych i nocnych
  • jesteś osobą otwartą na kontakt z drugim człowiekiem.
  • WAŻNE - Praca na tym stanowisku wiąże się z ciągłą aktywnością - głównie w porze nocnej. Jeśli lubisz być zajętym, lubisz porządkować, układać, naprawiać - jednym słowem - działać, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Mile widziane

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odzież służbową, o której pranie i prasowanie dbamy my
  • jasne zasady współpracy
  • dofinansowanie do opieki medycznej

Choć pracujemy w 11 różnych miastach, w ramach sieci Qubus Hotel łączy nas jedno: troska o to, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Kontakt z Gośćmi to zetknięcie się z innymi kulturami, językami i zwyczajami. Dzięki temu możemy poczuć, że Hotel to cały świat w pigułce, a nasza praca nie jest nudna! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy Gościom usługi wysokiej jakości. Możemy to robić dzięki środowisku pracy, jakie tworzymy. W Qubus Hotel stawiamy m.in. na zaangażowanie i rozwój, a we wzajemnej współpracy kierujemy się zasadami Fair play.

Portier-Pracownik ds.Technicznych, Dworcowa 27, Gliwice