Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Portier - Recepcjonista

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcyjna gości Instytutu.

  • Otwieranie / zamykanie budynku, obsługa systemów alarmowych.

  • Wydawanie kluczy do pomieszczeń zgodnie z obowiązującym wykazem osób uprawnionych.

  • Zapewnienie kontroli dostępu do budynku i pomieszczeń biurowych, zarówno przez pracowników, jak i osoby z zewnątrz, w tym obsługa monitoringu wizyjnego.

  • Prowadzenie ewidencji wstępu na teren budynku i obchodów budynku.

  • Powiadamianie pracowników o przybyciu do budynku gości i interesantów.

  • Obsługa urządzeń biurowych.

  • Odbieranie i przekazywanie korespondencji.

  • Dbanie o wygląd portierni/recepcji i jej otoczenia.

  • Praca w systemie zmianowym – również w godzinach nocnych, weekendy i dni świąteczne.

  • Przygotowywanie sal konferencyjnych zgodnie z potrzebami Instytutu (w tym – ustawianie stołów i krzeseł).

  • Udzielanie doraźnej pomocy w czynnościach organizacyjnych i porządkowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy i podzielność uwagi.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Komunikatywność.

  • Zaangażowanie, obowiązkowość, systematyczność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Niekaralność.

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

  • Zgłoszenia zawierające CV oraz oświadczenie o niekaralności należy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz". Odpowiemy na wybrane oferty.

To oferujemy

  • przeszkolenie z zakresu wykonywanych czynności;

  • możliwość elastycznego układania grafiku;

  • pracę w stabilnej i renomowanej instytucji.

O nas

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych (PISM) jest jednym z najważniejszych ośrodków analitycznych w Europie Środkowej i Wschodniej. Sytuując się pomiędzy światem polityki a niezależną analizą, PISM zapewnia wsparcie decydentom i dyplomatom, inicjuje publiczną debatę ekspercką oraz upowszechnia wiedzę o współczesnych stosunkach międzynarodowych. Działalności PISM przyświeca przekonanie, że proces podejmowania decyzji na arenie międzynarodowej powinien się opierać w jak największym stopniu na wiedzy płynącej z rzetelnych i wiarygodnych badań.

PISM realizuje własne i międzynarodowe projekty badawcze oraz współpracuje z instytucjami o podobnym profilu na świecie. Systematycznie rośnie znaczenie PISM jako instytucji opiniotwórczej.

Trzonem PISM jest Biuro Badań i Analiz, w którym pracuje ponad czterdziestu analityków. Przygotowują oni analizy, ekspertyzy i studia prognostyczne zarówno na zamówienie organów władzy publicznej, jak i z własnej inicjatywy. Prowadzą interdyscyplinarne i porównawcze badania naukowe z zakresu polskiej polityki zagranicznej, integracji europejskiej, stosunków transatlantyckich, bezpieczeństwa międzynarodowego i energetycznego oraz gospodarki światowej. W sferze ich zainteresowań znajdują się także zagadnienia instytucjonalne związane z kształtowaniem i prowadzeniem polityki zagranicznej oraz metodologia studiów nad polityką zagraniczną i sprawami międzynarodowymi.

Dostrzegając znaczenie przedsięwzięć o charakterze informacyjnym, PISM dąży do stworzenia możliwości dialogu i otwartej wymiany myśli na temat współczesnego świata. Organizujemy konferencje, debaty czy seminaria adresowane w szczególności do polityków, parlamentarzystów, pracowników służby cywilnej, naukowców, dziennikarzy, studentów oraz przedstawicieli think tanków i NGO-sów. Spotkania te cieszą się ogromną popularnością i przyczyniają do rozwoju publicznego wymiaru polityki zagranicznej.

Zadania ustawowe PISM realizowane są przez Biuro Informacji Publicznej, Wydawnictwo, Biuro Szkoleń, Bibliotekę i Biuro Organizacyjne.