Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Porządkowa/Porządkowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 08.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina

Uniwersytet Muzyczny fryderyka Chopina w Warszawie. Uczelnia wyższa publiczna artystyczna. Uczelnia zatrudnia ponad 500 osób.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Codzienne sprzątanie powierzonego odcinka, polegające na:

  • myciu i froterowaniu posadzek,
  • odkurzaniu wykładzin dywanowych,
  • czyszczeniu wyposażenia pomieszczeń,
  • myciu sanitariatów,
  • okresowym myciu okien,
  • okresowym pastowaniu posadzek.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia (w ciągu ostatnich 5 lat), jako osoba sprzątająca w budynku komercyjnym, przemysłowym lub administracji publicznej.
  • Uczciwość.
  • Dyskrecja.
  • Ukierunkowanie na klienta.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność dostosowania się i elastyczność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w systemie zmianowym 5:30 - 13:30/13:00 – 21:00,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UMFC z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest UMFC z siedzibą w Warszawie przy ul. Okólnik 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.